Mikołajkowy Turniej Judo 11.12.2018

Mikołajkowy Turniej Judo 11.12.2018

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3 na ul. Bobrzej we Wrocławiu. W zawodach wzięło udział 160 dzieci z różnych 8 sekcji. Ważnym punktem turnieju było otwarcie przeprowadzone przez gościa specjalnego, dwukrotnego Mistrza Europy- Damiana Szwarnowieckiego, który dodał otuchy zawodnikom przed walkami. Na turnieju gościł również sam św. Mikołaja, który wręczył paczki i medale młodym judokom.

W zawodach wzięła udział rekordowa liczba zawodników Judo Play. Z sekcji we Wrocławiu startowało 17 osób, a z sekcji w Wilczycach 14. Łącznie reprezentowało nas aż 31 zawodników i dwóch trenerów Anna Dąbrowska oraz Patryk Kastner.

Dla większości zawodników Judo Play były to pierwsze zawody judo. Dzieci były bardzo dzielne i chętnie wychodziły do walki. Niezależnie od wyniku, jaki wskazał sędzia judocy schodziły z maty uśmiechnięci, a taki był główny cel tych zawodów- przede wszystkim dobrze się bawić. Nasi reprezentanci zobaczyli jak wyglądają takie zawody i już nie mogą doczekać się kolejnych, co bardzo cieszy trenerów.

Na turnieju startowali także nieco bardziej doświadczeni zawodnicy Judo Play, którzy po raz kolejny pokazali się z dobrej strony i bardzo dzielnie walczyli. Niektórzy czują lekki niedosyt związany z wynikiem zawodów, ale najważniejsze jest, aby zbierać doświadczenia i wyciągać wnioski, a to na pewno zaowocuje w przyszłości. 

Wyniki

Pierwsze miejsca:
-Nina Podymska
-Michał Kobrzyński
-Daniel Bielecki
-Miłosz Sybistowicz
-Stanisław Sekuła
-Bartosz Ciołek
-Szymon Minowski
-Tomasz Wójcik

Drugie miejsca:
-Zuzanna Wojnarowicz
-Nikola Bugajska
-Karol Piech 
-Tymoteusz Nanowski
-Alan Niedośpiał
-Tymoteusz Mądrecki
-Damian Rosowski
-Kacper Brzeziński
-Jan Chmura
-Daniel Czaja
-Aleksander Ząbek
-Kacper Grzybek

Trzecie miejsca:
-Wiktoria Gwiaździńska
-Hanna Lebik
-Julia Gołdyn
-Julia Wolny
-Amelia Jastrzębska
-Lena Wodzisławska
-Patrycja Mróz
-Franciszek Łaniewski
-Franciszek Wiśniowski
-Kacper Dobrowolski
-Michał Choiński

Gratulacja dla wszystkich zawodników! Świetnie się spisaliście i trenerzy są z Was bardzo dumni!
Dziękujemy rodzicom i bliskim za tak liczny udział w zawodach i wspieranie dzieci podczas turnieju. Mamy nadzieję, że nie tylko dzieciom spodobały się zawody judo i będziemy mogli liczyć na Państwa obecność również na przyszłych turniejach.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *